Schaakclub Santpoort

De Grote Clubactie 2005 is voor onze club weer succesvol verlopen. Er is door onze jeugdleden (en hun ouders) hard gewerkt om loten te verkopen en ze voor de trekking bij de kopers te bezorgen.

Voor de verkopers van het grootste aantal loten is een prijs beschikbaar en daarnaast krijgen ook alle jeugdleden die meer dan 40 loten hebben verkocht een prijs. In het volgende clubblad, dat in december uitkomt, zullen de prijswinnaars vermeld worden. Daarin zullen we ook melden hoeveel loten er zijn verkocht.

Volgend jaar zullen we trouwens alleen nog loten verkopen via machtiging gevolgd door automatische incasso. Dat scheelt enorm veel werk (er hoeven geen loten meer te worden afgeleverd) en de kinderen hoeven niet meer met geld over straat.

Namens de club bedank ik alle lotenverkopers en ouders voor hun inspanningen. Ik hoop dat jullie volgend jaar weer tijd vrij willen maken om loten voor de club te verkopen

Geef een reactie