Schaakclub Santpoort

Afgelopen vrijdag stond de competitiewedstijd van Santpoort 3 tegen Castricum 5 op het programma.

Het koste wat moeite om een compleet team op de been te brengen maar uiteindelijk lukte het ons om twee van onze talentvolle jeugdspelers, Nathalie van de Lende en Roman Schumacher, te contracteren om het team te completeren.

Het eerste pluspunt was dat de gemiddelde leeftijd van ons team meteen zo’n 20 jaar daalde. Het tweede pluspunt was dat het ons hele team lukte om op tijd bij de tegenstander te verschijnen. Vol goede moed gingen we dan ook de strijd aan.

Uiteindelijk lukte het ons om, na geconcentreerd schaken, een 3 -1 overwinning te behalen. Het kan dus wel.

We hopen dat deze door onze schaakjeugd mogelijk geworden overwinning het eerste team stimuleert om dinsdag tot grote hoogte te stijgen.

Geef een reactie