Schaakclub Santpoort

Op zaterdag 27 september a.s. begint het zesde Kennemer Open in het Soli Muziekcentrum in Santpoort-Noord. Het toernooi is net als in voorgaande jaren bedoeld voor spelers met een rating tot 2000, en wordt verspeeld op de zaterdagen van de KNSB-competitie. Er wordt gespeeld in twee groepen; voor de tweede groep geldt een bovengrens van 1700. De resultaten zullen aan de KNSB worden doorgegeven om in de rating te worden verwerkt. De aanvangstijd van de partijen is half twee. Er worden, gelijktijdig met de KNSB-competitie, negen ronden gespeeld op zaterdagmiddag.

Voor onze jeugdspelers uit stap 4 en 5 is dit een zeer geschikt toernooi om ervaring op te doen met het spelen van langere partijen.

Voor iedereen van harte aanbevolen.

Meer informatie is te vinden op www.kennemeropen.org. via deze site kan ook worden ingeschreven.

 

 

Geef een reactie