Voor het eerst speelden 2 teams van Santpoort tegen elkaar voor de eer. De reacties waren allemaal positief en slechts 2 spelers hadden afgezegd. Hierdoor speelden we 7 tegen 7. Het tweede heeft zich afgelopen seizoen knap weten te handhaven in de 2e klasse, het derde speelde in de 3e klasse ondanks een + aan ervaring heel wisselvalig.
Het was opvallend dat Rob Buschman heel snel Naverone van de Star op zijn knieën kreeg, Naverone zag eigenlijk alleen maar goede zetten voor zijn tegenstander. Zijn broer Jeronimo trok de stand weer gelijk, Wim Dijkman werd na een aarzelend begin resoluut aan de kant gezet 1-1. Kevin Dekkers en Paul van Zon deelden gebroederlijk de punten 1,5-1,5.
Ronald Hoekstra kreeg een remise aanbod van Gijsbert de Bock, toch nog maar even doorgaan, Hans Kors aan bord 1 bood remise aan, ook nog maar even doorgaan. Ouker de Jong tegen Henk Swier was een wilde partij Henk had een stuk geofferd voor aanval, maar helaas voor Henk sloeg zijn aanval niet door, aanstaand kampioen Ouker haalde het volle punt binnen 2,5-1,5.
Ronald en Gijsbert deelden toch maar de punten 3-2. Rob de Roode die graag tegen Bert Stangenberger had gespeeld, i.p.v. Gerard Swier, raakte ergens halverwege de partij een stuk kwijt, hij zat overal te zoeken, maar helaas hij zat in Gerard zijn binnenzak 4-2. Dit was ook gelijk de beslissing, hierop besloten Hans Kors en Wim Gravemaker ook maar de vrede te tekenen 4,5-2,5.
De koude oorlog die Gijsbert en Wim voerden, werkte achteraf als een boemerang.Conclusie: het tweede heeft het afgelopen seizoen uitstekend gepresteerd en voor het derde had er duidelijk meer ingezeten.