Schaakclub Santpoort

Sinds een aantal weken organiseert schaakclub Aartswoud elke woensdag een team battle op Lichess voor Noord-Hollandse schaakclubs. Teams als Aartswoud, de Wijkertoren en de Waagtoren doen hier bijvoorbeeld al weken aan mij. Bij het 5e toernooi (afgelopen woensdag) gaven wij samen met andere nieuwkomer de Amsterdam Berserkers (met o.a. Miguoel) acte de presence op dit sterk bezette toernooi met 10 dappere Santpoortse gladiatoren (4 Havers, 2 de Roodes, 1 WL, 1 Broek, 1 rollercoaster en ondergetekende). Erg leuk aan dit toernooi is ook dat de Lichess ratings variëren van ca. 1000 t/m 2500+ (Miguoel).

Dat de Berserkers (gem Lichess elo 2266) kampioen werden met een straatlengte voorsprong kampioen werden mag geen verrassing heten. De Wijkertoren werd 2e na een sterk middenstuk. Santpoort werd uiteindelijk nipt 3e voor Aartswoud. Onze penningmeester werd topscoorder in ons team met o.a. een vol punt tegen Miguoel en een 8e plaats overall individueel. Ook Bas was lekker bezig met een 10 plek overall en o.a. een 1-1 tegen IM Pieter Hopman en punten tegen Sjoerd Plukkel en Vincent Blom.

Ook werd er natuurlijk weer gezellig bijgekletst op de Teams sessie.
We zijn in ieder geval weer uitgenodigd voor editie 6 komende woensdag. Hopelijk tot dan!

Hans 

Geef een reactie