Schaakclub Santpoort

Op zaterdag 6 juni werden de halve finales van het NK schoolschaken in Nijmegen gespeeld. De Jan Campertschool met in het team onze clubgenoten Maurits van Rees, Daan Koetsier, Roelof Stikker en Stef Ton (die een aantal keer als training in onze jeugd-senioren competitie meespeelde) was de eerste ronde op basis van bordpunten en onderlinge resultaten als derde geëindigd en kwam daardoor in een zware halve finale poule terecht met een aantal titelkandidaten als CBS Leyenburg uit Den Haag en de School Kastanjelaan uit Leiden. Op papier had de Jan Campert met er weinig kans tegen de vaak sterkere tegenstanders. Maar de jongens hebben het prima gedaan met één overwinning, 2 remises en 2 verliespartijen. Helaas voor hen gingen alleen de nummers 1 & 2 van de poule door naar de finale, daarvoor kwamen ze ditmaal tekort. Maar ze hebben een prima toernooi gespeeld en het maximale uit hun mogelijkheden gehaald. En wat misschien wel het belangrijkste was, ontzettend veel plezier gehad. Lees de volledige uitslagen op http://nkscholen.schaakbond.nl/bo-iii/halve-finale-3

Geef een reactie