Schaakclub Santpoort

Op zaterdag 17 juni wordt er een schaakmatch gespeeld tussen de gemeentes van Velsen en Newcastle. Vorig jaar is een groep schakers uit Velsen naar Newcastle gevaren om daar de strijd aan de binden met de Engelse schakers en dit jaar is het de beurt aan de gemeente Velsen om als gastheer op te treden. Onze collega’s van Kijk Uit zijn betrokken bij de organisatie en ze nodigen ons uit om ook met een aantal spelers deel te nemen.

Wanneer je meedoet speel je twee partijen van een uur tegen een Engelse tegenstander. Er doen schakers van uiteenlopende speelsterkte mee en je wordt ingedeeld tegen een tegenstander van vergelijkbare sterkte. Ook onze jeugdspelers van van groep 5 kunnen deelnemen. Er wordt gespeeld in het Maritiem Instituut (bij de Kleine Sluis) in IJmuiden.

Het globale programma voor 17 juni is als volgt:

10.00 opening door Burgemeester Cammaert

10.30 aanvang eerste partij

12.30 lunch

13.30 aanvang tweede partij

16.00 afsluiting

Er zijn nog ongeveer 10 spelers nodig. Mocht je zin en tijd hebben om mee te spelen geef het dan zo snel mogelijk door aan Wim Gravemaker. Dit kan via een mailtje naar wimgravemaker@zonnet.nl of telefonisch naar 023-5490414.

Geef een reactie