Schaakclub Santpoort

Zoals jullie weten is er dit jaar een begin gemaakt met een jeugd-seniorencompetitie op dinsdagavond. Er is nu aan het bestuur voorgesteld om deze competitie te verplaatsen naar de vrijdagavond. Uitgangspunt is om op vrijdag met een groep sterkere jeugdspelers en senioren een mixcompetitie te spelen van 19.00 tot 21.00 uur. Het idee is partijen van 40 minuten p/p te spelen met 10 minuten uitspeeltijd.

Een belangrijk voordeel van deze competitie op vrijdagavond is dat onze jeugdspelers dan niet de volgende dag naar school moeten.

Voor de zaalhuur op vrijdag is een sponsor gevonden en er zijn daarnaast voorstellen aan het bestuur gedaan om de avond verder in te vullen.

Het bestuur heeft over het voorstel nog geen besluit genomen maar wel aan mij gevraagd of ik alvast wil inventariseren wie er belangstelling hebben om op vrijdag tussen 19.00 en 21.00 uur mee te spelen.

Als je interesse hebt laat het mij dan vanavond of op een ander moment even weten.

Je kunt ook even mailen naar wimgravemaker@zonnet.nl

Geef een reactie