Schaakclub Santpoort

Het E team van Santpoort heeft deelgenomen aan het NK in Naaldwijk op 25 mei jongstleden. 
Er waren 40 deelnemende teams,onze club werd vertegenwoordigd door Julius de Jager,Pepijn Betjes,Julia Stikker en Milan ten Hacken. Het werd een leuke maar zware dag. 
 
In het begin werden de moedige santpoorters twee keer achter elkaar van hun respectievelijke borden geblazen, met tussendoor een hoopvolle 2-2;later op de dag werd door individuele overwinningen tweemaal een gelijkspel en tweemaal een zege behaald. Een glansrol was weggelegd voor Milan. Hij bleef de rust zelve,nam goed zijn tijd en zette meermalen zijn tegenstander gedecideerd aan de kant.
 
Uiteindelijk eindigden Julia en de jongens in de middenmoot. Veel ervaring opgedaan en een harde maar nuttige voorbereiding op het NK individueel waaraan Julius en Julia zullen deelnemen half juni in Roosendaal.
 
Alle detail uitslagen staan op de website  van de organisatie. 
 
  

Geef een reactie