Schaakclub Santpoort

Op zaterdag 16 juni namen drie van onze jeugdleden deel aan het NK in de F,G, en H categorie.

Julius de Jager, Julia Stikker en Mirthe Hatzman hielden de clubkleuren in Roosendaal hoog. Bekende grootmeesters gingen hen in het verleden voor. Zo wonnen onder andere Daniel Stelwagen en Jan Smeets edities in het verleden.
Julia,Julius en Mirthe hebben vooral veel plezier gehad tijdens het uitstekend georganiseerde toernooi in Roosendaal. De dames scoorden elk 2 punten, Julius kwam met twee overwinningen en twee remises op 3.
Een verademing was dat de ouders van de deelnemers werden geweerd uit de speelzaal. Uit eigen ervaring weet ik dat het geen sinecure is om dicht op de borden te staan. Bloeddruk en hartslag lopen danig op. Slecht voor de lichamelijke en geestelijke gezondheid.
De bedoeling was overigens dat via internet de borden konden worden gevolgd.Dat viel deels in het water doordat de techniek haperde.
Toernooien als deze zijn een mooie ervaring voor ouder en kind.NK voor pupillen leuker dan EK voetbal.
Roosendaal dichterbij dan Charkov,meer plezier,meer succes en onze Santpoorters kregen wel een medaille…
Met dank aan onze trainers bij Santpoort.Die mogen wel blijven,Bert.
 
 
Uitslagen: http://nationalepupillendag.org/  
Foto: Ad Bruijns 

Geef een reactie